Menu

Firma2

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem artykułów przeznaczonych do wykończenia i dekoracji wnętrz, który oferuje innowacyjne produkty kreujące trendy rynkowe w wielu kategoriach oraz gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

 

Bazując na swoim wieloletnim eksperckim doświadczeniu stworzyliśmy markę Arbiton, która jest liderem na rynku akcesoriów podłogowych, nie tylko w Polsce, ale i na wielu rynkach Europy Zachodniej i Południowej. Arbiton jako Floor Expert, promuje rozwiązania, które znacząco poprawiają trwałość i komfort użytkowania podłogi, pod względem zarówno termicznym, jak i akustycznym.

 

Na nasze portfolio produktowe składają się profesjonalne podkłady podłogowe dedykowane różnym typom podłóg – od paneli laminowanych przez podłogi drewniane po specjalistyczne podłogi winylowe LVT oraz listwy i profile podłogowe.

 

ofirmie3

Tworząc produkty kierujemy się światowym wzornictwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, które dzięki ciągłemu doskonaleniu głównych procesów produkcyjno-logistycznych są niezwykle trwałe i umożliwiają wieloletnią eksploatację.

 

Stałe parametry naszych wyrobów poparte są badaniami w niezależnych laboratoriach, a zdobyte certyfikaty umożliwiają nam ofertowanie również na rynkach inwestycyjnych. Potwierdzeniem jakości i funkcjonalności naszych produktów są liczne nagrody konsumenckie oraz uznania montażystów. Jako członek EPLF (europejskiego stowarzyszenia producentów podłóg laminowanych) dokładamy wszelkich starań, aby parametry techniczne naszych produktów spełniały najwyższe wymagania, znacznie przekraczające ogólnie obowiązujące zalecenia dotyczące montażu i użytkowania podłóg.

 

 

Nowe wymagania dla podkładów podłogowych pod panele laminowane.

 

Potwierdzeniem jakości i funkcjonalności naszych produktów są liczne nagrody branżowe i konsumenckie.

 

Zobacz najnowsze aktualności.

 

 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Arbiton | 2015 | Kontakt | Polityka prywatnosci